Paris LSI Dil Okulu

28
Paris LSI Dil Okulu
Yurtdışı eğitim danışmanlığı

Paris LSI Dil Okulu

Paris LSI Dil Okulu

Paris LSI Dil Okulu  Paris’te Fransızca öğrenmenin en kolay yollarından biridir. LSI Paris Okulu , Louvre’un hemen yanında ,18. yüzyıldan kalma bir binada şehrin tarihi merkezinde yer almaktadır.

Zengin tarihi ve baş döndürücü sanat ve kültür çeşitliliği ile Paris dünyanın en harika şehirlerinden biridir. Dünyaca ünlü müzeleri, sanat galerileri ve üniversitelerinden uluslararası moda ve tasarım merkezlerine; kafe kültüründen Rive Gauche (kentin sol kıyısı) ve Latin Mahallesi’ndeki sofistike gençlik kültürüne kadar Paris, Fransa’da Fransızca öğrenmek için kesinlikle en heyecan verici yerdir.

Fransızca eğitim için sakin bir ortam sağlayan LSI Paris Fransızca, aralarında DELF ve TEF (Test d’Evaluation du Français) sınav hazırlık kurslarının da yer aldığı çeşitli Fransızca dil programı sunmaktadır.

Paris’te Öğrenci Konaklaması

LSI Paris’te öğrencilerimize aile yanı konaklama ayarlamaktadır. Aile kriterleri yurtdışı eğitim danışmanlarımızın önerileri ve öğrencilerimizin istekleri göz önüne alınarak yapılmaktadır.

LSI Paris Fransızca Dil Kursu Fiyatları

Fransa’da Fransızca dil kursu kayıtlarınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Güncel Fransızca dil okulu kampanyaları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında detaylı bilgi almak için bizleri 0 212 543 58 05 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

yurtdışı eğitim danışmanlığı
Merhaba ,Siz nasıl yardımcı olabiliriz ?