Malta yaz okulları

35
Malta yaz okulları
Yurtdışı eğitim danışmanlığı

Malta Yaz Okulları 2022

Malta yaz okulları 11 yaşından 20 yaş grubuna kadar farklı yaş grubunda öğrenciler, öğrencilerin velileri farklı aktivitelerle dolu programlarına kabul etmektedir.

Kış aylarında normal eğitimlerine devam eden öğrenciler veya ticaret nedeniyle zamanı olmayan çalışanların yurt dışındaki İngilizce kurslarına müthiş çözümler sunan Malta Yaz Okulu tüm kursiyerlerine tatil-eğitim karışımı bir program garanti ediyor. Havanın sıcak olduğu yaz aylarında güneşin tadına varmak, denize doymak ve İngilizce öğrenmek için hiç tereddüt etmeden Malta’yı tercih edebilirsiniz.

Malta Hakkında

Malta, Akdeniz’in berrak sularında bulunan muhteşem bir adadır ve tüm yıl boyunca İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yerdir. Akdeniz iklimi, muhteşem koyları ve sakin köyleri onu bir huzur cenneti yapıyor. Daha aktif bir şey arıyorsanız, Malta ayrıca zengin ve uzun bir tarihe, barlara, mağazalara ve restoranlara ve hareketli gece hayatına sahiptir . St Paul’s Bay bir zamanlar küçük bir balıkçı köyüydü. Bugün Malta’nın en güzel sahil beldesidir .

İngilizce, iki yüzyıllık İngiliz yönetiminden kaynaklanan adadaki iki resmi dilden biridir . Malta’nın en çok okunan gazetesi İngilizce Malta Times , Deniz, kum ve güneş ile birinci sınıf İngilizce dersleri arıyorsanız , Malta tam size göre!

Malta yaz okulları, eğlenceli ve teşvik edici bir ortamda İngilizcelerini geliştirmek isteyen 12 ila 17 yaş arasındaki gençlere yöneliktir . İngilizce derslerini (pazartesiden cumaya her sabah veya öğleden sonra) öğleden sonraları ve akşamları boş zaman aktiviteleriyle , ya yurtta ya da aile yanında konaklama ile birleştirir .

Malta dil okullarının yaz programları

Malta’daki dil okulları tüm sezon boyunca yüksek nitelikli eğitimler sunmaktadır. İngiliz dil okullarını örnek alan ve model olarak kabul eden Malta dil okulları, isteyen herkese İngilizce öğretmekte kendine güveniyor. Tüm yaş gruplarından oluşturulan sınıflar ile yaz aylarını eğlenceli bir öğrenim sezonuna çeviren Malta Yaz Okulu eğitimlerin yanı sıra diğer aktiviteleri de sizin için programa dahil ediyor. Yaz okullarının güvencesinde tatil yapma olanağı yakalıyorsunuz.

Program sabahları derslerin olması ve öğleden sonrası aktiviteleri ile çok keyifli bir hal almaktadır. İnteraktif özellikli sınıflarda seviyelere uygun İngilizce eğitimi ile aşama kat edecek ve öğrendiklerinizi sosyal etkinlikler ile pekiştireceksiniz. Yabancı dil eğitimini Malta’da almak demek, çok çeşitli ülkelerden farklı kültürler ile kaynaşmak, tanışmak ve onlarla İngilizce olarak anlaşmak anlamına gelir. İngilizcenin size kazandırdığı iletişim becerisi ayrı bir motivasyon kaynağı olacaktır.

Sosyal etkinlikler içinde çeşitli spor dalları, sanatsal aktiviteler kayıtlı olduğunu yaz okulu tarafından organize edilmektedir. Malta’nın turistik bölgelerinde geçireceğiniz zaman sizlere apayrı bir dünya kazandıracaktır. Hem öğretmenler hem de kursiyerler Malta Yaz Okulu tarafından sunulan tüm hizmetlerden faydalanabilmektedir.

Malta yaz okulları, İngilizce öğrenmek isteyenler orada ailelerin yanında da kalabilir, pansiyonlara da yerleşebilir, otelleri de tercih edebilir. Aileler, Malta Turizm Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, İngilizce bilen aile bireylerine sahip, lisanslı, seçilmiş ailelerdir. Ailenin durumunda göre tek veya çift kişilik odalar sunulmakta, yemekler aileler tarafından hazırlanmaktadır. Tüm bunlar cazip ücretler karşılığında yapılmaktadır.

Yaz okullarına ait yurtlar da konaklamanın bir diğer türüdür. Nezih, temiz ve güvenli olan bu yurtlarda dörder kişilik odalarda kalabilirsiniz. Tüm konaklama şekillerinin ortak özelliklerinden biri, konakladığınız yere giriş-çıkışlarda herhangi bir zaman sınırının olmamasıdır.

Malta yaz okulları fiyatları 2022

Malta yaz okulları fiyatları 2022 hakkında daha fazla bilgiye her zaman 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

yurtdışı eğitim danışmanlığı
Merhaba ,Siz nasıl yardımcı olabiliriz ?