Malta dil okullarında eğitim

76
Malta dil okullarında eğitim
Yurtdışı eğitim danışmanlığı

Malta dil okulları

Malta Dil Okulları

Malta dil okulları , yabancı dil öğrenmek için yabancı ülke arayanlara çok farklı bir tercih sunar. Malta’da dil eğitimi için istenen ücretin içine konaklama da dahil edilmektedir. 140’tan fazla program seçeneği ile İngilizceyi öğreten Malta dil okulları Malta’nın çeşitli bölgelerine dağılmış durumdadır. Malta dil okulu fiyatları için tıklayınız

Malta’da çalışma izni

Malta’da 13 hafta ve üzeri bir programa kayıt olursanız yasal olarak çalışma izni elde edebilirsiniz.

ESE Malta Dil Okulu

ESE Malta Dil Okulu St. Julians bölgesinde olup çeşitli sınıflardan oluşur. Kursiyerlerin birbirleriyle kaynaşmalarını sağlayan cafeleri mevcuttur. Bu dil okuluna kayıt olduğunuzda St. Julians’taki bir ailenin yanında kalabilir, yurtlarda barınabilir, otel veya apart şeklindeki daireleri kiralayabilirsiniz. St. Julians bölgesinde barlar, alışveriş merkezleri, lokantalar, gece kulüpleri ve tabi ki vazgeçilmez kumsalları görebilirsiniz. Bu okulda Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Küçük sınıflar, Uzun dönem İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL, IELTS, TOEIC sınavlarına hazırlık kursları ve daha bir sürü kurs seçeneği bulunmaktadır.

Ace Malta Dil Okulu

2013 yılında açılan ACE Malta dil okulu, yine St. Julians bölgesinde modern ve işlek bir yerde hizmet vermektedir. Kütüphane ve diğer sosyal içerikleri de bünyesinde bulunduran ACE Malta dil okulu Malta Dil Okulları içinde saygın bir yere sahiptir. Malta’da İngilizce Öğrenmek için mümkün olan en iyi ortamı, samimi ve sıcak bir çalışma ortamında sunan butik bir dil okuludur.

EC Malta dil okulu

EC Malta dil okulu St Julian’s turizm beldesinde yer almaktadır. EC Malta ISO 9001 kalite belgesine sahip bir okuldur. Malta, İngilizce öğrenmek için en  iyi malta dil okullarından biridir.

Club Class Malta dil okulu

Bir diğer okul Club class Malta dil okuludur. Bu Swieqi bölgesindeki okul küçük bir otel gibidir. Malta Hükümetinden onaylı olması sık sık denetlendiğini ve nitelikli bir okul olduğunu gösterir. Okuma-yazma, dil bilgisi ve konuşma derslerinin ayrı ayrı verildiği bu kurs programı Malta Dil Okulları tarafından standart halde uygulanmaktadır.

Bu okulların yanı sıra, NSTS Malta, Inlingua Malta, Linguatime, Sprachcaffe Malta, Easy Malta,  am Language Malta okulları da Malta’nın önde gelen kaliteli dil okullarıdır.

Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak 14 farklı malta dil okulunun Türkiye resmi temciliğini yapıyoruz. Sizlerde Malta’da eğitim düşünüyorsanız lütfen bizimle 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan iletişime geçin.

yurtdışı eğitim danışmanlığı
Merhaba ,Siz nasıl yardımcı olabiliriz ?